СО ОРФЕЈ НА ФОРМУЛА1 : АБУ ДАБИ И НАЈБРЗОТО ЗАДОВОЛСТВО ЗА 499 ЕВРА

Туристичката агенција Орфеј ве води на незаборавно, брзо и возбудливо патување во Абу Даби.

ПРОГРАМА: 

Македонската публика и љубителите на брзиот спорт, ќе имаат ЕКСКЛУЗИВНА МОЖНОСТ, да присуствуваат на трката за ГН на Абу Даби во периодот од 22ри до 26ти ноември 2018. година.

Во цената се вклучени:

  • Влезница за трката за ГН на Абу Даби
  • Престој во луксузен ресорт (The Khalidya Palace Rayhaan Hotel или The Yas Viceroy Abu Dhabi Hotel)
  • Сместувањето е на база на полупансион (Half Board)
  • Трансфер од аеродромот до хотелот и обратно
  • Влез во сите ареи кои се вклучени во Yas Marina Yacht Club во F1 Village
  • Влез на концертот организиран по трката
  • Најдобриот поглед на патеката

The Khalidya Palace Rayhaan Hotel

Овој прекрасен градски хотел е лоциран на место каде погледот е фантастичен кон прекрасниот Арапски Залив во Абу Даби.

The Yas Viceroy Abu Dhabi Hotel

Овој хотел поседува 499 соби и 11 прекрасни ресторани и ланџ барови, како и луксузсна ESPA во Yas Viceoroy Abu Dhabi.

Цената не вклучува:

  • Аеродромски билет кој се резервира во моментот на резервација во нашата агенција и е во зависност од цената на авионскиот превозник
  • Аеродромски такси