General

Регуларна понуда од Lefkas 3*

LEFKAS HOTEL 3* LEFKADA                  www.hotel-lefkas.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

18.04-25.05

26.05-10.07

11.07-04.08

21.08-30.09

05.08-20.08

Single Superior City View

49

66

99

111

Dbl Superior CityView

27

39

50

58

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Triple Superior City View

( за соба )

66

90

122

134

Quadruple SuperiorRoom City View ( за соба )

97

132

168

187

Single Superior Sea View

55

76

109

122

Dbl Superior Sea View

30

42

54

64

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Triple Superior Sea View

(за соба )

82

103

137

154

Junior Suite up to 3pax Sea View (за соба )

93

120

139

158

Family 2 Bedrooms Sea View up to 5 pax(за соба )

132

204

216

245

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: во градот Лефка, 700 метри од најблиската плажа, WI-FI, ресторан, бар

Соби: блакон, клима, ТВ,телефон, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА ПРЕСТОЈ НАД 8 НОЌЕВАЊА 5% ПОПУСТ

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Лефкада

Регуларна понуда од Lefkas 3* LEFKAS HOTEL 3* LEFKADA                  www.hotel-lefkas.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 18.04-25.05 26.05-10.07 11.07-04.08 21.08-30.09 05.08-20.08 Single Superior City View 49 66 99 111 Dbl Superior CityView 27 39 50 58 1 дете од 2-11.99 г. 12 12 12 12 Triple Superior City View ( за соба ) 66 90

Read more